| andreeamitoi a întrebat:

Va rog mult... ce mai pot face la acest site? Nu mai am idei... Dau fundita la cine imi da un raspuns >folositorbig grin

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Activitatea principala pe TPU, a fiecarui utilizator, este de a raspunde la intrebarile puse de alti utilizatori, asa ca si tu poti raspunde, la acele intrebari la care stii raspunsul. Succes si numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Foarte simplu, pui intrebari si primesti raspunsuri sau raspunzi la intrebari pentru a primi mult ravnitele fundite.

| Anonymus314 a răspuns:

. care site? rolling eyes

| Anonymus314 a răspuns:

Ma redirectioneaza catre
www.webs.com

| leonardo a răspuns:

Sa stii ca ne ajuta sa pui numele site-ului... fail!

| andreeamitoi explică:

Eu cand sa pun intrebarea am pus si numele site-ului... acesta este http://episici.webs.com. Va rog ajutati-ma

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Te referi la siteul TPU sau la siteul tau?