| ღAncaღ a întrebat:

Ei bine de 1 iunie ziua copilului primarul ne-a dat acces gratuit la piscina si la telescaun, am un bilet gratuit, el este valabil toata vara, dar 1 singura data pot merge, si trebuie sa aleg intre piscina si telescaun, ce imi recomandati? verisoara mea spune sa merg cu ea duminica la piscina, dar uni oameni spun ca este mai fain la telescaun... Stiu cum este la telescaun ca ma mai dat, si la piscina asemenea, VA ROG HELP [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Aℓex a răspuns:

Heii! E dificila intrebarea ta, dar voi gasi raspunsul bun!
1. Telescaun si piscina nu?
2. Telescaunul e distractiv in felul lui, dar si piscina!
3. Sa nu mai asteptam. Piscina e modul cel mai bun pentru a te relaxa! E vara deci e timpul distractiei! Ce e mai placut intr-o zi calduroasa de vara decat o piscina curata, rece, calda?! E super la piscina acolo poti inota te poti distra si poti si sa te bronzezi! Deci piscina! Funda?happy

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Evident că se merită să mergi la piscină! Telescaunul e relativ banal, din punctul meu de vedere.

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Eu te sfătuiesc să mergi la piscină pentru că este vară, apă caldă.
În telescaun mi se pare plictisitor.Doar te uiți ce ai în jurul tău și atâta tot.
La piscină te bălăcești, înoți dacă știi.
Alegerea finală este doar a ta. Alegi ce îți place mai mult.

Numai bine!

| dya333 a răspuns:

Pai la telescaun ai ocazia mai rar sa mergi pe cand la piscina oricand.Desi totusi e vara si mai fain e la piscina deci depinde de tine ce te atrage mai mult...si ce tiar placea mai mult...tongue

| Alecsiaaa a răspuns:

Buna Anka.tongue Vakantza placuta.zic sa alegi ce crezi uh ca e mai frumos.Dar eu ti-as recomanda piscina deoarece poti face mai multe chestii sari in apa tipilaughingurli rolling on the floor

| andrutzic a răspuns:

Eu zic ca la piscina ca stai mai mult
la telescaun stai te uiti in prejuru tau doar catvea minute sau depinde
deci eu in locu tau asi alege piscina