| Razvankuki10 a întrebat:

TPU Help,deci vara asta vreau sa merg in tabara la mare,si prima zi va fi in Bulgaria si am nevoie de procura. Problema e ca ai mei sunt divortati, iar eu inca am 17 ani si sunt sub tutela mamei happy ..procura imi trebuie de la ambii parinti sau doar de la mama?big grin Acord Funda, Multumesc happy, si cam cat ajunge o procura happy?

1 răspuns:
| CataLoveBasket a răspuns:

Pai daca sunt divortati te lasa cu procura doar din partea mamei