| anyy a întrebat:

Bunaa! Eu impreuna cu prietena mea organizam o petrecere in pijamale...ca intre fete.si vreau niste filme horror. Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

Pfff...am vazut o gramada de filme horror love struck imi plac la nebunie.
incercati: Autopsy, Candyman, The Shining, The Omen 666, Saw[1, 2, 3, 4, 5] este si 6. da' ala inca nu l-am vazut.deci nu-ti pot spune daca-i fain sau nu. da' banuiesc ca e.hee hee
The Exorcist, One Missed Call, Dying Breed, The Exorcism Of Emily Rose, Darkness Falls, Casa Celor 13 Fantome...
cred ca ajung.nu? laughing

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mirrors, The uninvited.

| alecs871 a răspuns:

Ceva horror? Chemati-ma pe minehee hee
Pai, avand in vedere ca sunteti fete va iau mai incet : Grudge 1, 2, 3 (de preferat 1 si 2 sa le urmariti, asta daca va tine) sau Shutter 2004 (2004 anul aparitiei, sunt mai multe variante pe net, dar cel din 2004... e dat dracu`, de mult nu am mai vazut un asa filmhee hee ).

| Moneyandfame a răspuns:

Pot sa vin si eu? Nu conteaza ca e intre fete, eu stau in spate.

| iuliancico a răspuns:

Un dvd Chippendaleswinking

| Psycho a răspuns:

Nah...ca m-am uitat ieri si la saw 6 laughing hh. a avut loc petrecea? cum a fost? (sau inca nu?)

| Mihaiii a răspuns:

Sunt foarte interesante filmele de groaza.

Iti recomand : Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6. The Gravedancers, Autopsy, Buried Alive [ asa nu e chiar groaza, groaza ], Ghost Month...

Poti cauta pe cinemarx sau cinemagia! Acolo iti va da lista cu filme din fiecare gen.

| NoName1234 a răspuns:

Si eu imi fac o petrecere in pijamale in curand, o sa fie prima pentru mine.Eu cu prietenele o sa ne uitam la The ring, cu Samara, eu l-am vazut dar ele nu.Deci poti sa te uiti la asta happy

| anyy explică:

Inca nu a avut loc.in vinerea aceasta.va multumesc mult.