| Happinessssss a întrebat:

Bunăă.
Voi ce faceți de revelion?

Răspuns Câştigător
| LoveYourEyes a răspuns:

Pff stau acasa cu familia super plictisitoare. ma gandeam sa fac o conferinta pe mess sau un grup pe fb (intra la intrebarile mele) si sa vb toti astia ghinionisti. in mare parte vreau sa ma uit la filme horror, sa ascult muzica la maxim si sa fac poze.laughing distractie placuta:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveYourEyes):

laughing Pai ma si cu familia te uiti la filme horror daca vrei.

Eu ca sa raspund la intrebare am mai spus ca ultimele revelione le-am facut cu niste preten si a fost caterinca, dezmat, balamuc, bascalie laughing Dar acum vreau un revelion mai linistit sa zicemwinking

| Happinessssss explică (pentru LoveYourEyes):

Merci, si tie distractie placuta facand lucruri interesante ca si mine rolling on the floor. :*

| Happinessssss explică (pentru LoveYourEyes):

Mulțumesc tuturot pentru răspunsuri. Un an nou fericit!

| Happinessssss explică (pentru Happinessssss):

@LoveYourEyes

9 răspunsuri:
| immaBeast a răspuns:

Dorm.

| RaduDavid a răspuns:

Ne distram happy

| st3amgam3r a răspuns:

MA JOC. big grin
Ce altceva? laughing

| iVortex a răspuns:

Pușc petarde cu prietenii, ce altceva să fac? laughing

| dobra3333333 a răspuns:

Merg cu familia la o petrecere!