| ForeverWarrior a întrebat:

Ce faceti azi de revelion?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nimic special, stau acasa si fac ce am facut si restul vacantei, adica citit, desenat, scris tot felul de lucruri, filme si nu in ultimul rand, muzica. Si ma gandesc la ce am realizat in anul care e pe cale sa se sfarseasca si la ceea ce imi propun sa fac in cel care vine, fiindca pentru mine o sa fie un an destul de aglomerat si solicitant, dar nu-mi fac prea multe griji happy.

| scary7 a răspuns:

Fac o petrecere cu prieteni pana dimineata

| daniel05r a răspuns:

Muncesc. Tu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pregatiri pentru ora 00:00 sa trag artifiicii si petarzi :X si in rest.ma bucur de cat timp a mai ramas din 2011.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg la un concert dar uh?big grin

| ForeverWarrior explică (pentru anonim_4396):

Eu o sa stau pe acasa.La ce cencert mergi?