| DDN a întrebat:

Bunaaa! Caam cate ore fac cu trenul din Bucuresti in Hunedoara? Stiti cumva daca m as putea intoarce inapi in Bucuresti in aceeasi zi? Mentionez ca sunt studenta

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca esti studenta site-ul asta ar trebui sa fie cel mai bun prieten al tau: http://www.mersultrenurilorcfr.ro
Faci 8 ore jumate cu trenul si poti sa te intorci tot cu un tren, depinde la cat vrei sa mergi, cat vrei sa stai si la cat vrei sa te intorci.

| DDN explică (pentru CuriousStuff):

Multumesc. Cat ma bucur ca ma pot intoarce in aceeasi zi. Merg sa-i fac o vizita iubitului meu