| Addaaa99 a întrebat:

Bunaaa : *
Ce faceti?
eu bine, ma plictisesc.happy
povesttimi si voi ceva puppy dog eyes va rog!

9 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Uite, tocmai am venit de la liceu si sunt f. obosit. asta nue o poveste ci rutina zilnica.

| JustMe34 a răspuns:

OOOOO mannn! Nu mai rezist la scoala..Toata lumea da pe tine.Matematica e o tampenie, romana mai ceva. Vreau sa dorm.Si sa ma trezesc..si iar sa dorm.Si tot asa.Pe ici pe colo sa mai mananc.In fine, ideea e ca nu mai suport scoala.Ma gandesc sa-mi dau demisia laughing ^doar acum am descoperit intrebareawinking

| AxXeL1124 a răspuns:

Foaret bine. abia am venit de la antrenament si caut ceva melodii pe net happy big grin

| qwqwwwq a răspuns:

Bine! o sa iti scriu 1 banc!(un dialog)
-John?
-Da sir!
-Bomboanele au picioare?
-Nu sir!
-Of! am mancat iar gandaci!laughing

| Razvanp69 a răspuns (pentru qwqwwwq):

Si hazul?!

| qwqwwwq a răspuns (pentru Razvanp69):

Acel sir nu si-a dat seama ca mananca gandaci! x-(

| Razvanp69 a răspuns (pentru qwqwwwq):

Fascinannt

| Gabi20CM a răspuns:

Citesc o carte...

| monyk93 a răspuns:

Eu sunt acasa. sunt in sesiune. maine am examen si nu am chef sa invat laughing)) Pierd timpul pe TPU. :d
Tu ce faci?hee hee)