| TheEvilCat a întrebat:

Bunaaahappy
Deci...as cam avea nevoie de bani,mare nevoie, si nu prea stiu cum sa fac rost...adica am aproape 14 ani[pe 25 mai fac 14],am note bune[dar nu stiu exact cum sa dau meditatii sau ceva de genu'].Am incercat sa fac bratari din noduri dar nu am prea avut succes,faceam prea multe, si nu le convenea sa dea 2 lei pe unarolling eyes
Nu pot sa negociez cu parintii sa fac curat si sa ma plateasca,pentru ca daca as fi facut-o n-as fi avut nevoie de bani acumrolling on the floor
Am incercat sa economisec,dar nu pot sta fara sa mananc ceva toata ziua,si sa fiu sincera, cu 2 lei pe zi, nu ajung sa fac mare avererolling on the floorTermin orele la 2... dar am destul timp:-srolling on the floor
Deci, cum as putea face rost?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti incerca sa faci curat la vecini, sa-i ajuti la cumparaturi pe acestia, sa le plimbi cateii de companie, sa stai cu un copil cand ies undeva in oras sau lucreaza pana seara tarziu.

| Hash001 a răspuns (pentru Brigaela):

Suna a un clasic Disney. Ar merge dar mai putin aici in Romania.

4 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Multi inainte Katy :*si Buna fetelor! Daca doriti va pot ajuta. Dati add la ladys. business. ( nu este vorba de videochat, nu trebuie sa faceti munca de teren, program flexibil! Puteti castiga de la 50 de lei in sus o data la doua saptamani, daca sunteti harnice!winking O seara placuta!

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| AndreeaLULY a răspuns:

La multi ani! ...Am si eu aceeasi problema, dar una dintre cele mai bune prietene a promis ca ma ajuta sa gasesc o cale si mi-a propus sa merg cu ea si mama ei cate odata la servici si primesc o parte din bani, dar pe langa asta as vrea sa mai fac si alt ceva deci nu te superi daca iau si eu o parte din raspunsurile tale