| JustUs1 a întrebat:

Buuuna! Credeti ca zilele astea va fi cald pe plaja? Adica sunt in jur de 30 de grade, dar un prieten mi-a spus ca este mai racoare pe plaja. Dau fuunda! Meersi!

Răspuns Câştigător
| ElenaDanielaE a răspuns:

Probabil ca briza marii va contribui la o vreme putin mai racoroasa. Atata timp cat este cald, va fi si la plaja. Eu as zice sa luati lotiunea de plaja si sa va distrati de minune! Funda? happy

| JustUs1 explică (pentru ElenaDanielaE):

De as putea sa va dau funda la amandoi! sad

| ElenaDanielaE a răspuns (pentru JustUs1):

happy

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iti dai seama ca, daca langa plaja sunt 30 de grade, PE plaja, n-au cum sa fie -15. Poate, la mare, din cauza brizei, sa resimti 28 in loc de 30.
Nu te supara, dar cati ani ai tu? Ca asemenea intrebare nu poate izvori dintr-un creieras mai batran de 6-7 anisori!

| cappytempo a răspuns:

In toata tara temperaturile sunt foarte ridicate.Perfecte pentru plaja...deci,da-i bataie daca ai deja dress.Baftaaa!

| JustUs1 explică (pentru cappytempo):

Mie imi place sa nu fie foarte cald laughing)

| copilfardeminte40127 a răspuns:

Chiar ma uitam pe net la vreme. Ia uite ce spune aici : COD Galben de canicula. http://stirileprotv.ro/......-luni.html
Ai grija pe plaja ( cam periculos la 35 de grade). Distractie placuta!