| lencikk a întrebat:

Bwei.deci in seara asta vreau sa stau pe TPU...si am nevoie de ajutorul vostru.pe net nu ai prea ce face asa ca am zis hai sa stam toata noaprea pe chat da vreau sa fie multi multi.asa ca hai adunarea

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

O punem de-o posta?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Good luck with that! Eu am şcoală mâine dimineaţă de la 8.

| User a răspuns:

Oke. da' dai de baut?droolingdaca da, pregateste naveta de bere ca vreau sa ma fac mucilaughing

| ViVi a răspuns:

Toata noaptea :O:O?laughing

| costymaximus a răspuns:

Hai s-o facem lata!

| Ancutsa a răspuns:

Buna :*
asta vreau si eu sa fac big grin, sa stau toata noaptea pe TPU. imi place foarte mult site-ul asta si chiar imi este de folos >big grin

| lencikk explică:

@vivi da

| motanelul a răspuns:

Bine stau si eu da-mi si id tau vb si pe messs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat as vrea sa stau nu pot pentru. ca maine am foarte multa treaba deci trebuie sa ma culc mai devreme (pe la 22).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei soro, nu renunţi aşa uşor...hee hee love struck trăsătură de familie.