| vladvlad_5024 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Pe calculator meu, am camerele de la magazinul parintilor mei.Si atunci cand vreau sa joc un joc ele se intrerup.Credeti ca as putea sa fac ceva in legatura cu asta? Sa nu se mai intrerupa, vreun program sau ceva?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic! Se intrerup pentru ca jocul mananca toate resursele...
Iti trebuie un pc mai bun ca sa mearga toate si chiar si asa ceva o sa aiba laguri, ori jocul ori cam! Bafta!

| vladvlad_5024 explică (pentru lpavel):

Mersi pentru raspuns!