| Pufuh a întrebat:

Cam cat costa abonamentul lunar pentru un telefon cu touch screen?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de operator cum aplica pretul si minutele pe care le alege clientul se stabileste un pret in concret.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Explica-mi si mie de ce ai pus intrebarea asta? Ca sa vada toata lumea ca ai tu telefon cu touch screen? Ca, totusi, sper ca nu esti atat de redusa la minte incat sa-ti imaginezi ca abonamentele difera in functie de tipul telefonului.

| elenutza27 a răspuns:

Depinde.

| motherfucker a răspuns:

Incearca pe site-urile la care de specialitate, unde vrei sa iti faci abonamentul. www.orange.ro sau www.vodafone.ro si ai acolo toate informatiile.

| DubPhizix a răspuns:

Depinde de telefon(cu cat mai bun cu atat mai scump) si depinde pe cat timp faci abonamentul 3, 6, 8,12 sau 24 luni

| meriiAmber a răspuns:

-depinde de operator si pe cat timp vrei sa ai abonamentul.