| lampard64 a întrebat:

Cam cat costa sa im reincarc tusul la imprimanta?

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

10 RON pe cartus, eu am imprimanta Lexmark si mi-am incarcat cartusul cu negru. Am auzit insa pe multi carora nu le mai merge dupa reincarcare.

| Malvina24 a răspuns:

Este 80 de lei cartusul negru si cel color la fel deci 160 lei!

| smeeagol a răspuns:

Da si tu mai multe detalii ce imprimanta ai?

| perla a răspuns:

Nu stiu acasa dar aici e20 euro

| hominid dreak a răspuns:

Eu am dat 30 lei fara chitanta(oficial 50-70lei), insa trebuie ca incarci cu toner-ul specific imprimantei tale.Il poti incarca ieftin cu alt toner, dar dupa aceea sa-ti mearga prost.

| Green a răspuns:

Depinde de imprimanta.
mie mi-a luat 10 lei pe cel negru si tot 10 lei pe cel color, si nu e o imprimanta de 2 lei!
Vezi si tu.

| asdffghjjkl a răspuns:

Pai daca este alb-negru cam 10 lei, daca este color 15 lei happy

| xuanbou a răspuns:

Intre 8 si 10 RON un incarcat de tus aici in Vs.

| lampard64 explică:

Am imprimanta Canon Pixma mp140, si vreau sa'mi reincarc cartusul, si cel color si cel alb negru.

| baditaflorin a răspuns:

Daca vrei un raspuns, invata sa pui o intrebare.

Ce imprimanta ai? Vrei tus original sau fake.

Si dupa raspunsurile pot incepe sa curga.

De exemplu canon mp610 costa 50 ron per culoare