| JustRRevenge a întrebat:

Cam cat pot sta pe internet de pe mobil daca am 50 mb? ( doar pe messenger ). Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| alin334 a răspuns:

3 saptamani fara probleme

7 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Depinde de cat vorbesti.

| Andrei07565486 a răspuns:

2-3 saptamani. daca folosesti messengerul mananca foarte putin mb, acum depinde si cate ore stai pe messhee hee

| slayshock1 a răspuns:

1 zi non-stop Funda?

| mihairacu a răspuns:

Android= 2zile
sistem normal=max 7ore

| radugolgolut a răspuns:

30 de zile! poate si mai mult

| jmenaru a răspuns:

Nelimitat daca nu descarci nimic.acei 50 mb se refera la cat poti descarca pe perioada cat platesti abonamentul (o luna cred ca in cazul tau) dar pe siteuri unde doar vizualizesi poti intra fara nicio problema(inclusiv you tube)

| Syntex a răspuns:

10 mb=1 ora deci 5 orewinking funda?puppy dog eyes