| ellenuk a întrebat:

Cum bag net pe mobil si cat costa? (am Samsung galaxy fit in cosmote)scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| essther19 a răspuns:

Dacă vrei să fii mereu conectat la internet, activează extraopţiunea web’n’walk şi cu doar 2, 99 euro lunar, fără TVA (3, 71 euro lunar, TVA inclus) ai acces nelimitat de pe mobilul tău la portalul web’n’walk şi la paginile de web favorite.
Dacă vrei să alegi când să te conectezi cu serviciul web’n’walk, poţi alege să ai acces nelimitat timp de o zi, cu doar 0, 49 euro fără TVA (0, 61 euro, TVA inclus). sau o optiune cu 75 minute naţionale şi internaţionale
75 MB trafic de date
75 SMS-uri naţionale
3000 minute/SMS-uri în Cosmote sau minute în Romtelecom fix
totul pentru 5 euro credit lunar.

Şi doar cu 1 euro credit în plus poţi avea Xtra beneficii. Activează opţiunea ON-TOP Xtra şi adaugă la beneficiile disponibile din extraopţiunea Xpand:

50 minute naţionale şi internaţionale
50 MB trafic de date
2000 minute/SMS-uri în Cosmote sau minute în Romtelecom fix

3 răspunsuri:
| ellenuk explică:

Nu vrei sa-mi platesti tu?

| Loser8299 a răspuns (pentru ellenuk):

Ba da.

| ellenuk explică (pentru Loser8299):

Hahaha... thx