| SoulReaver a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati. Am internet de la clicknet si am impartit conexiunea cu alt calculator printru-u switch (tp-link daca ajuta cu ceva) merge foarte bine internetul pe ambele nu am probleme. Intrebarea este: De ce pe un calculator merge yahoo messenger si pe celalalt zice ca trebuie sa intru in internet explorer pe la proxy. Va rog ajutati-ma am nevoie de yahoo messenger pe ambele. Dau funda. scuzati categoria

2 răspunsuri:
| SoulReaver explică:

Pai am conexiune directa la celalalt pc deci nu folosesc proxy.

| Tantan a răspuns:

Salut. Pai poate ai ceva pe la proxi...pe la conexiune si de aia nu te lasa nu stiu ce sa zicthinking