| Play4Fun a întrebat:

Cam la cat va treziti in weekend dimineata?laughingEu pe la 9:10. happy

24 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Eu pe la 9 jum`

| EvangelineDS a răspuns:

Eu pe la 3-6 dar adorm iar

| Tourniquet a răspuns:

Intre orele 9-10 dimineata. Nu pot dormii mai mult... De vreo doua ori am dormit pana pe la 11.

| Ryuzaki a răspuns:

Pe la 2-3 dupa-amiaza.Atunci e dimineata pentru mine laughing

| Fundă25 a răspuns:

Buna!
In weekend nu te duci la munca sau la scoala. N`ai ce face noaptea, si de aia te trezesti la 9?
Eu de obicei in weekend ma trezesc pe la 11 happy. Sunt cazuri in care trebuie sa plec de dimineata, asa ca fac o exceptie.
Dupa 5 zile de trezit la ora 6. 30, macar de 2 ori pe saptamana sa dorm pana la 11 i-).

Un an nou fericit si toate cele bune.

| Parmalat a răspuns:

Numai Dumnezeu stie... de ex azi m-am culcat la 17:00 si m-am trezit la 2:00 din noapte... in principiu ma culc si ma trezesc cand mi-e somn daca n-am nimic mai important de facut in ziua respectiva.

| diana a răspuns:

Pai in weekend ma trezesc pe la 10, iar in vacanta la 12:00 laughing

| Ecou a răspuns:

Eu pe la 9 ma culc happy

| ZumZz a răspuns:

Eu dorm pana la 2-3 dupa-amiaza laughing
ca na e vacanta doar laughing

| nonny50 a răspuns:

Record...la 16:00

| corina977 a răspuns:

Pai acum in vacanta la 14:00 si in timpul scolii in weekend la 12:00

| haiZI a răspuns:

Pe la 3-6 seara

| Karashi a răspuns:

Mai mereu ma scol la 9, 9 si ceva...nu mereu, in timpul scolii, uneori ma scol chiar si la 6 dimineata sad

| hannibal a răspuns:

Depinde ce am de facut in dimineata aia, daca trebuie sa plec undeva etc. dar de obicei pe la 9:30

| ShotYouDown a răspuns:

Pai pe la 12

| LoLpoZ a răspuns:

La 9-10 eu ma trezesc in timpul saptamanii big grin

| Michidutsa a răspuns:

Cam pe la 2 3 dupa-amiaza, imi place sa dorm muult love struck

| Dolores09 a răspuns:

In weekend, dupa 10 cam asa, iar in cursul saptamanii am ore de la 7 sau 8.
In vacante, dupa 10:30. happy

| Patrisweet a răspuns:

Intre 9-->9:30! Anul Nou fericit!

| BellaComy a răspuns:

Intre 8 si 9...Rar ma trezesc la 10...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11-12 smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai depinde la ce ora ma culc, dar de obicei in weekend ma culc pe la 12-1 noaptea, asa ca ma scol la 10-11 dimineaza, cu toate ca de obicei sunt mai matinala!

La multi ani!

Pa, pa.

| Catti a răspuns:

La 13:00 love struck...

| Deviliz a răspuns:

Pai in ori ce caz ma trezes de la 10:00 in sus pana pe la ora 16:00 nici odata nu am dormit mai mult...