| yasana a întrebat:

Ce faceti in weekend dimineata cand va treziti?

9 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Eu in fiecare sambata si dumina dupa ce ma trezesc fac dus si ma duc sa alerg 30 de minute.
apoi imi fac ordine in camera si apoi mananc.

| yasana explică:

Eu ma trezesc ma uit la tv pana ma ia plictiseala apoi stau la calculator apoi ies afara nimic interesant

| xAbb a răspuns:

Intru la calculator. big grin

| yasana explică (pentru xAbb):

In afara de calculator

| xAbb a răspuns (pentru yasana):

Înafară...fac curat. big grin

| MerishorLoveGirl a răspuns:

In primul rand ma intindrolling on the floorapoi ma uit pe geam.ma duc sa ma spal pe dinti.toate chestiile alea asa si apoi mananc cvea si depinde de vreme daca merg undeva sau stau in casa si invit colegi la mine sau mergem prin parc undeva...nimic interesant

suntserios
| suntserios a răspuns:

Beau o cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Din păcate viața mea nu este prea activă cateodată se întâmpla ceva ce cred că mă va marca pe viața dar trece și viața mea rămâne la fel, de obicei deschis televizorul mă uit la reluarea de la pariu cu viața(sâmbătă)iar duminica mă dau jos din pat și mă aranjez să plec la biserică, tu ce faci?

| anonim_1611 a răspuns:

Ma trezesc, ma intorc pe partea cealalta si ma culc la lochappy