| zinalk a întrebat:

Cand am incercat sa scriu ceva la un topic(la forumul propriu, ca admin), de eex, la o categorie sa scriu...bollywod,am pus titlul, am scris si cand am vrut sa trimit a aparut ca am scris mai multe caractere decat a trebuit! mai demult scriam mai mult si nu-mi aprea nimic... aveti vreo idee? multumesc

Răspuns Câştigător
| Kadii a răspuns:

Nu, e faza ca un titlu trebuie sa aiba mai mult de 10 caractere, daca cuvantul este scurt: ex: Mere, are doar 4 spatii si mai trebuie sa pui tu spatii goale, adica apesi pe space pana vrei tu, si atunci se va posta :d pentru ca va avea mai mult de 10 caractere, intelegi?