| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare Soarele de la miezul noptii? ( Twilight Saga )

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

Eu am citit cartea pe net...Stephenie Meyer sustine ca i-a fost furata din pc inainte sa o termine, asa ca nu o va mai publicasad

6 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

S. Meyer a zis ca o sa apara de abia dupa ce toata lumea nu o sa mai faca caz, la o adica, cand o sa se fii uitat de manuscriptul aparut pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te duci mai la Nord de Sankt Petersburg, pe timpul verii...http://sp2.ro/3178c3

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Bah DisneyIsDaTheBest Robert curat sau murdar e o vedeta care este iubita de multa lume.imi pare rau pentru tine ca ai facut obsesia asta pentru el. dar mai bine ar fi sa taci din gura aia sa te uiti la disney chanel ca ala e pentru tine nu filmele adevarate!
Referitor la intrebare: nu se stie inkhappy

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Eu am citit pe net ca a 2 parte din Twilight va fi formata din 2 filme: Primul Zori de zi va aparea in 16 sau 18 noiembrie 2011 si celelalt film Soarele de la miezul noptii tot in 16 sau 18 noiembrie 2012.Nu stiu care film apare pe 16 noiembrie sau care apare pe 18 noiembrie. Sper ca te-am ajutat, funda?