| Mally a întrebat:

Despre ce este vorba in a5-a carte din Twilight de Stephenie Mayer si anume "Soarele de la miezul noptii"? Este continuare din primele volume? Dau fundita si vot kiss :-d >big grin

6 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

"Midnight Sun" este o carte scrisa prin prisma lui Edward

| littleblackgirl a răspuns:

Nu, "Midnight Sun" este toata seria Twilight vazuta din punctul de vedere a lui Edward Cullen.

| Lemon_1717 a răspuns:

In Midnight Sun se povesteste toata Saga din punctul de vedere al lui Edward.

| XAdeX a răspuns:

Este practic prima carte dar din perspectiva lui Edward Cullen.

| XAdeX a răspuns:

Isi exprima sentimentele pe care le simtea fata de Bella si explica ce isi imagina toata lumea din cantina, cum va arata bella...ma rog asta e doar inceputul

| XAdeX a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/16413430/Midnight-Sun-11capitole1PDF-Romana
uite aici primele 11 capitole daca te intereseaza:D