| jumbO a întrebat:

Cand cresteti mari ce ati vrea sa aveti? fata sau baiat?

nu ca nu v.ati dori fata sau baiat dar asa

o idee?

dar nume? happy

dar cati copiii?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-as dori 2 baieti si o fata dar e destul de greu. Nu e asa usor sa cresti un copil, mai ales in conditiile actuale. La nume ma voi mai gandi.

| arysa a răspuns:

As vrea 2 fete:Luana si Ramona

| Ada... a răspuns:

Buna! Pai eu as vrea sa am un băiat și o fatalove struck. Fata sa se numească Maia, iar băiatul Rareș day dreaming. As vrea sa am 2-3 copii, cam asa.

| AndutzaAndu a răspuns:

2 copii. Băiat şi fată. Nume : Unknown laughing.

| Fvn a răspuns:

Io nu vreau sa am copii...in cel mai rau caz, o sa adopt unul.suntem supra-populati.

| Fvn a răspuns:

@ralucuts: cand creste baiatu' ala sigur o sa te batalaughing "Flavius" e nume de gay.

| Emeraude a răspuns:

Eu nu vreau copii, dar daca voi avea totusi (soarta de multe ori nu depinde doar de noi ), vreau sa fie (if possible) baieti, 2 sau 3 si sa-i cheme, in ordinea nasterii : Robert, Alexandru si Andrei. Faza e ca toate cele 3 nume au corespondenta in limba engleza si astfel nu sunt nevoita sa le pun tot felul' de nume ciudate doar ca sa sune "americaneste", cum mai aud prin parcuri mame care-si striga copiii Erwin, Patrick, Thomas (care personal imi pare nume de motan sau caine laughing ), Alberto, Roberto, Felipe, Eduardo, etc etc etc. Saracii puradei laughing.

| RecycleBin a răspuns:

Pereche
pe fata:raisa/wanessa
pe baiat:tudor/flavius/cosmin

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu as vrea sa am un baietel pe nume David/Denis/Tudor/Silviu, dar mai am timp sa decid care dintre ele va ramane, inca nu e cazulaughing

| Vero1996 a răspuns:

Eu vreau oo fata sh un baiat.Pe fata sa o cheme Ramona Ioana iar pe baiat Cosmin Mirel laughing

| IrxnIroxyI a răspuns:

Eu as vrea o fata si un baiat.
Pe fata sa o cheme Nicole Ariana si pe baiat Albert Bogdan.:X

| madagascar a răspuns:

Eu vreau 4 copii, doi baieti si doua fete, dar pana la urma nu conteaza, sanatosi sa fie, ca nume imi place Maya, Sara, Ayan, David