| CleopatraElena a întrebat:

Daca ati vrea sa aveti un copil,ce ati prefera? Fata, sau baiat? Ce nume i-ati da? Sau cati copii ati vrea sa aveti? Ce nume le-ati da? Care ar fi sexul lor, daca ar fi sa alegeti?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Mie imi plac numele mai straine.
Daca ar fi fata i-as pune Medeea, Melisa, Nadia, Ralisa, Timeea, Egideo, Sasha, Karina, Linda, Marisa, Agnes, Calipso, Clarissa, Estel.
Daca ar fi baiat i-as pune Leon/ Leon, Felix, Filip, Francisko, Matias, Rafael, Ramon, Remus, Daniel, Aeneas, Alfred, Amadeus, Amos.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are importanta ce este atat timp cat e sanatos, am deja un baietel

| zurick a răspuns:

Daca as avea un baietel l-as numi Theodor, iar daca ar fi o fata n-am absolut nici o idee.

| suităr a răspuns:

Nu contează. :3
Dacă ar fi fată, Natalia sau Xenia.
Dacă ar fi băiat, Mădălin sau Silviu.

| AtateaConditii a răspuns:

As vrea 2 copii, o fata si un baiat. Le-as pune numele: nu conteaza numelelaughing chiar nu stiu ce nume le-as pune, o sa las pe tatic sa decida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, de când n-am mai văzut o întrebare de genul ăsta laughing
Păi, o fată și-un băiat. Pe fată ar chema-o Hope sau Raluca, iar pe băiat Rareș sau Alex. :3

| Madayna a răspuns:

Mi-as dori 2 copii, o fata si un baiat. Pe fata as vrea sa o numesc Maia, Antonia, Rebeca sau Maria iar pe baiat Alexandru, Luca, Madalin, Razvan sau Serban. Am multe optiuni si combinatii big grin.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Eu as vrea sa am 1 fetita blonda cu ochi caprui. As numi-o Violetta dau Sasha happy mi-a placet intrebarea ta!winking

| CleopatraElena explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Multumesc mult, esti foarte draguta... daca vrei, m-ai raspunde la intrabari la intrebari de-ale mele.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Aș vrea doi copii. Ori un fată și un băiat, ori două fete. Le-aș da niște nume foarte neobișnuite, dar interesante. Am prea multe variante de nume, nu pot alege doar una. În orice caz, nu le-aș da nume românești. Aș putea să le dau și nume inexistente, atâta timp cât mie îmi plac. Am atât de multe idei, încât pe tată nu l-aș lăsa să comenteze deloc. Vreau să fiu eu șefa în familie, oricum. Aaa, și aș vrea să semene cu mine cel puțin unul din copii.