| YTBDrawingBase a întrebat:

Cand deschid fereastra la yahoo messenger sa vorbesc cu cineva,:scriu, dau enter, si nu imi apare nimic.sade totu alb, da imi apare avataru meu si a pers cu care vorbesc, si "caseta "in care scrii si butonul send.nu stiu ce are, nici offline messages nu imi arata ce scrie, vad fereastra, da nu stiu cine nu mi-a dat mesaj. daca stii, spune-mi. dau funda.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Instaleaza o noua versiune a meessengerului! sau daca este ultima versiune instalaeaz-o din nou!

| Jadis a răspuns:

Da un restart... face minuni

| CreepyCrow a răspuns:

Poate o fi culoarea scrisului pe alb, vezi ca pe acolo poti sa selectezi culoarea textului, poate asta o fi
Te pup dulcekiss
Sper sa reusesti pana la urmalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit aceeasi chesti si am incercat variantele voastre dar nu merge niciunacrying ce mai pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot asa am patit si am incercat tot ce ati zis si nu mergecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tau de vreo 2 zile cu aceeiasi problema, cred ca am luat vreo-un trojan, mai mult ca sigur, am incercat sa sterg erorile din calculator cu un program f bun dar nu merge nici cu asta e vb de registry booster2010 incearca cu asta sa-r putea sa mearga dai scanare, apoi sa-ti repare problemele, si dai un restart posibil sa mearga garantia mea este de 75%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema. nu dati restarturi degeaba ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu probleme cu mess-ul am incercat tot si nu merge

| Alessandraale a răspuns:

Exact la fel am patit si eu.pana la urma ati gasit o solutie?