| Just_3218 a întrebat:

Cand e vacanta aceea de o saptamana? In octombrie, noiembrie? pe ce data? stiu ca nici nu a inceput scoala si eu intreb de vacanta[laughing] dar vreau sa stiu daca vacanta coincide cu concediul mamei; x. Fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| LittleandLiars a răspuns:

Nu stiu laughing, aha deci aveau dreptate unii de pe site sunt tanci si de 9-10 ani aici laughing oh go on

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

În perioada 1 - 7 noiembrie 2010, clasele din învăţământul primar şi grupele din învăţământul preşcolar sunt în vacanţă.