| dani97 a întrebat:

vreau vacanta crying crying crying...mai este mult? crying apropo in saptamana,, scoala altfel" va duceti la scoala?

5 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Da normal ca da.Mie imi place foarte mult scoala deoarece am numai 9 si 10. Tie de ce nu iti place? Nu vrei sa aflii ceva nou? Fara scoala ai sa mori de foame in viitor.Eu cand o sa fiu mare o sa ma fac profesoara de matematica si dizainar de moda.

| blondyna9o a răspuns:

Semestrul al II-lea

Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1 - 5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului Şcoala Altfel, având un orar specific.

Eu am terminat scoala, facultatea, bla bla. Am fost educatoare si in locul tau as merge la scoala in saptamana "Scoala altfel" deoarece o sa fie fun, o sa va lase sa faceti ce vreti voi! happy Funda?

| AnneHere a răspuns:

Eh..Se fac excursii si alte activitati ''interesante''...
Poti sa te duci, sau poti sa stai acasa.winking

| Teemo98 a răspuns:

In scoala altfel se fac tot felul de activitati si am inteles ca se pun absente deci da mergem la scoala. si nu mai e chiar asa de mult pana la vacanta / FUNDA?

| Retardatus9000 a răspuns:

La scoala altfel te vei duce in excursie vei participa la concursuri gen fotbal, sarituri cu sac etc.acum da-mi funda ca oricum n-ai ce face:{