| ExtraSakadat a întrebat:

Cand se ia vacanta in clasele 5-8 [ Octombrie - Noiembrie ]?

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In perioada 1 - 7 noiembrie, doar clasele din invatamantul primar si grupele din invatamantul prescolar vor fi in vacanta.

| Th3eo a răspuns:

Pe 14 decembrie parca(vacanta de Craciun)

| pisioi a răspuns:

Nu in februariewinking

| Fifylici a răspuns:

NU! Doar ciclul primar si prescolariau vacanta incepand de pe noiembrie pana pe 7.Ciclul gimnazial ia vacanta tocmai de craciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ia in octombrie-noiembrie. prima vacanta pentru cls 5-8 e cea de craciun.in octombrie-noiembrie e o vacanta DOAR pentru cls 1-4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ia vacanta la decat la clasele 1-4 in octombrie parca. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta i tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ia