| IuliaMihaela20 a întrebat:

Cand erati mici, si stateati afara cu prietenii de pe strada ce va jucati? Eu pititea :X

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Aaaa ce frumoss happy, ma jucam toate jocurile care s-au spus aici mai sus, era cea mai frumoasa perioada sad, as vrea sa mai fie, nu aveam nici griji si nici probleme si nici nu eram indragostiti si sa suferim din cauza asta sad

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru CristiB93):

Ca bine ai zis big grin

| CristiB93 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Multumesc daca esti de acord cu mine happy

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Cand eram mic mic ma jucam si eu pititea, tarile, sotron, tara tara vrem ostasi, etc
Cand am mai crescut, am dat-o pe lapte gros si ali ali.
Cand am crescut si mai mare, stii si tu... De la o anumita varsta, baieteii si fetitele trebuie sa se joace intre ei laughing

| dracu14 a răspuns:

Pai jucam vatea scunselea, prinsea, magarusul, ratele si vantorii

| blueheart a răspuns:

Barbut laughing

| summergirl25 a răspuns:

Mai multe, dar ce mi-a ramas in minte cel mai mult este asta:
1.Sunam un numar care ne venea in minte la interfon
2.La noi, cand faceam asa se aprindea lumina
3.Cand se aprindea lumina, saream si ne invarteam pana se stingea
4. Dupa ce facam asta de mai multe ori eram ametiti dar trebuia sa fugim ca se enervau oamenii care au gist sunati la interfon
Am facut asta cand aveam 8 ani cu prietenele mele! Ce timpuri frumoase au fost!

| sucul a răspuns:

Vatea scunselea, lapte gros, simon spune, leapsa, prinselea

| Paull18 a răspuns:

Capra noua, vatea scunselea, mata prinsa laughing

| Eidriana a răspuns:

Toate pe care le-au enumerat ceilalti, plus un, doi, trei la perete stop; magaru'-n mijloc; ratele si vanatorii.

| mira13 a răspuns:

Lapte-gros love struck

| Felciuc_Ioana_1994 a răspuns:

Pititea,tara tara vrem ostasi si cam atat