| poechce a întrebat:

Când faceţi curat pentru noul an?
Astăzi sau mâine?happy

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Maine, desigur ca am planuit pe astazi, dar cum locuiesc singura, asa ca nu are cine sa-mi zica,, Treci la treaba nu mai lenevi toata ziua in pat,, Asa ca am aminat totul pe mainebig grin

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Astazi.

mira
| mira a răspuns:

Preferabil astazi.Maine trebuie sa ramana timp si de odihna.Plus ca totdeuna se mai iveste ceva neprevazut.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am facut azi big grin Cu mamalaughing
Am facut casa sa straluciasca happy
Maine vreau sa ma odihnesc big grin Sa rezist pana dimineatahappy
Un an nou fericit!love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Astazi am facut ultimele "retusuri ".

| Slavic a răspuns:

Evident astazi dar eu cu familia facem in fiecare 2 zile happy

Sarbatori Fericite kiss

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Maine pana pe la pranz imi fac toate treburile iar apoi ma voi odihni.

Răspuns utilizator avertizat
| poechce explică:

Aşa mă gândeam şi eu.
Măturat, şters prafu'. făcut ordine.
Nu trebuie să ne prindă anul' următor cu "mizerie" în casă.

| dragalasica a răspuns:

Pai eu o sa fac maine curat, si cand zic curat...(maturat, dat cu aspiratorul, sters cu mopuletc). si abia astept revelionul. tu nu?

| ColorfulRainbow a răspuns:

Astazibig grin.

| Azzido a răspuns:

Am facut de ieri tongue

| moftuliki a răspuns:

Azi fac curat ca maine cica aduce ghinion

| alexandra35 a răspuns:

Buna.
Eu fac curat astazi pentru ca se spune ca nu e bine sa maturi in ziua noului an bineinteles fiecare om face ce vrea.
Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mâine dimineața fac ordine în casă apoi pregătesc masa pentru seara de revelion.
La mulți ani.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost anul nou

| tipaalexandruu a răspuns:

Maine

| daniella_4528 a răspuns:

Pai eu azi fac dar mine bucatele.Fiecare dupa programul liber al sau.