| Anonimic a întrebat:

E păcat sa te masturbezi astăzi când este sărbătoare? Voi o faceți când este sărbătoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După religie și principiile ei orice e păcat. Fa ce simți mereu lasă păcatele. Oricum păcătuiești cu gandul și de multe ori nu poți controla acest lucru.

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Bine ca mi-ai adus aminte...ma duc sa fac o laba.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu e pacat

| ania a răspuns:

Este pacat in toate zilele
Ai fi mai fericit si cu constiinta libera daca ai renunta de tot

| Hammurabi a răspuns (pentru ania):

Tu vrei să bagi în depresie jumătate din userii de pe siteul ăsta? laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru Hammurabi):

E păcat in toate zilele. Doar nopțile sunt ok...

| RAY a răspuns:

Întrebarea asta nu e rapprtata

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa fii curat sufleteste si trupeste in zile de sarbatoare (adica fara laba si sex).
Apoi, mergi dimineata la slujba de la biserica si te intorci la pranz, mananci si te culci, sau faci ceva de relaxare, prin casa.

| mihai69 a răspuns:

E păcat să nu o faci, oricând simți nevoia.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă o faci cu smerenie și evlavie, nu.

| Lukasssz a răspuns:

E chiar benefic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E păcat, te vede nea dumitru si îi faci lui poftălaughing de o laba in groapălaughing

| AperolProletaru a răspuns:

Daca ai mana si pe cruce, atunci e perfect...