| LoveMusic a întrebat:

Mergeţi mâine (1 iunie) la şcoală? Dar astăzi (31 mai) aţi fost? Eu am mers şi azi, merg şi mâine şi am făcut ore. Voi faceţi ore? Sau e grevă? happy

20 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Azi la mine in liceu a fost greva cu ex Bac`ului, maine pe 1 Iunie nu ma duc, e ziua mea laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da am fost azix( si mergem si mainesad nu mi se pare corect adica o zi avem toti copii si, si atunci ne cheama la scoala si in plus la unele scoli n-au fost nici azi si nu merg nici maine.Nu am facut decat 2 ore azi. ceilalti au fost in greva si doar ne-au supravegheat.

| Pinkyx a răspuns:

Eu nu merg toata saptamanabig grin

| VecinaDeLa3 a răspuns:

E greva dar sper ca va fi si maine.mai e putin pana la sfarsitul scolii, nici nu mai conteaza

| xasfgbgfh a răspuns:

Eu am facut ore. fac si mainethinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Azi am facut ore doar pana la 12 ca au dat cei de a12a BAC-ul.
Maine organizam intre noi un picnic. big grin Pup.

| ancutsa410 a răspuns:

Azi am fost.maine merg dar fac ore doar pana la ora 10.

| ancutsa410 a răspuns:

La mine nu e greva. n-au semnat profesorii nu-stiu ce.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Eu nu am mers azi, maine ma duc dar nu stiu sigur daca fac ore ca trebuia sa facem un bal mascat si cica nu-l mai facem, dar totusi nu se stie sigur dac`a facem ore ca niste colege au sunat vreo 3 profesoare sa fie sigure dar tot nu au aflat nimic sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mers si nici maine nu mersg (ancuta) suceava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare in *** de astia cu greva lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu ieri nu am facut ore dar nici nu m-am dus azi ramane de vazut daca fac sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu am fost ieri 31 si azi ma duc da ieri am facut o ora siu azi nu stiu ce fac poate stau degeaba ar fi binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pe 3 iunie?

| addicting a răspuns:

Eu sunt din craiova si azi nu am facut, maine ne-a spus diriga sa nu mergem da nu stiu inca f bine... u de unde esti?

| MariaaDrb a răspuns:

Eu merg azi in excursie in bucuresti :d de ziua copilului azi am scapat de ore :X:X

| bmh93 a răspuns:

Mergem...azi am avut 4 ore.maine 5whistling...

| voisanye a răspuns:

Azi nu am fost si maine fac numa ed fizica religie si franceza:X