| valeria4u a întrebat:

Cand incepe a 3-a parte din "Magicieni VS. Ingeri" pe Disney Channel? Mi-a placut mult si vreau sa vad continuareawinking

6 răspunsuri:
| Strawish a răspuns:

Şi mie mi-a plăcut, însă nu cred că va mai fi o a treia parte. happy

| valeria4u explică (pentru Strawish):

Dar in reclam spunea "Magicieni vs. Ingeri... in trei parti " :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in dimineata asta nu mai stiu la ce ora.Cred ca va da reluare diseara sau maine. Sper ca te-am ajutat.:*

| miti1974 a răspuns:

La ora 15 începe Magicienii din Waverly place-dansând cu îngeri.

| Coravu_Alexandru_Mihaitza_1996 a răspuns:

Din cate stiu astazi 14 apr e premiera

| stematedenysaandreea a răspuns:

Mie mi-a placut dar a fost part. a 2-a ca eu am vazut-o decat pa part. 1?