| SexyFrumusik a întrebat:

Cand parintii sunt plecati la tara sau in alta parte o saptamana ce ai face?

Răspuns Câştigător
| Faηta a răspuns:

Eu (ca băiat) :

-Luni, marţi, miercuri (că după mă satur) îmi iau prietena "la o cafea" laughing
-Joi ziua stau la PC şi noaptea mă duc la o "apă minerală" laughing
-Vineri mă duc la vecini şi îi întreb dacă au curent laughing
-Sâmbătă, ÎN PUII MEI tongue
-Duminică, mai iau şi eu o pauză laughing

Fundăă?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Party! tu ce ai face? stai.lasa-ma sa ghicesc: sex intens cu bormasina pe sistem turbo?

| ioana1704 a răspuns:

As citi mult - carti (romane ) binenteles.

| Pisicuța a răspuns:

Mai bine intreaba'ma ce N'AS face day dreaming.

| lullaby57657 a răspuns:

Mi-as invita prietenul(daca ai si as vorbi cu el)daca nu mi-as invita prietenele

| BlueDiamond a răspuns:

@ aNz0r funny mesajul tau