| MICUTALUJUSTINBIEBER a întrebat:

Se da vacanta in luna octombrie peste 2 saptamani la clasele 5-8 ca eu nu stiu voi stiti si cat tine?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu se da vacanta la clasele 5-8.Se dau doar la clasele 1-4.
Vacanta va tine doar o saptamana.

| Andreeiutzav a răspuns:

Pentru cls 1-4 e o saptamana vacanta iar 5-8 vor avea de Craciunbig grin

| bfvhjcv a răspuns:

Nu se da la clasele 5-8.se da numai la 1-4.adica asa e la mine(si logic ca in toata tara)

| Zuzy a răspuns:

Pt 5-8 nu se mai face.
este o vacanta e o saptamana pentru cei mici.(1-4). UIte aici lista cu vacantzele anul` acesta :
Semestrul 1:
13 sept-21 dec
22 dec-4 ianuarie big hug vacanta!hee hee
5-28 ianuarie
29 ianuarie - 6 feb big hug vacanta again.

Semestrul 2:
7 febr-15 aprilie
16 aprilie-25 aprilie big hug vacantalaughing
26aprilie - 17 iunie.
APOI. iar vacanta d varaaaaacrying:X:X:X:X:

| Dizzy a răspuns:

Prima vacanta pentru cei de la 5-8 este abia in decembrie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu