| dididiana a întrebat:

Cand se pune alocatia pe card?

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai anul trecut era vorba sa se puna, dar nu sa mai pus. O sa vedem anul acesta ce se va face si cu alocatiile.

| GeorgianaDragus a răspuns:

Cam prin 18-19
funda?big grin

| Lala20 a răspuns:

Mie nu mi-a mai venit prin posta de anul trecut.acum o sa merg sa imi fac card.

| T30D0RA a răspuns:

Din octombrie

| BAIATUL110 a răspuns:

Eu din cate am inteles. trebuia tu sa mergi sa iti treci alocatia pe un card...eu am facut`o si acum am cardul meu happy

| Andre_2169 a răspuns:

Adica

| didet a răspuns:

Iti intra pe data de 18 in fiecare luna.(daca te referi la data)

daca te referi la varsta, poti sa nu o pui deloc, si sa-ti vina prin posta.