| alexandruptr a întrebat:

Care este procedeul pune alocatia pe card?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Faci o cerere la agenția pentru Plăți și Inspecție Socială din județul tău, fix asta am întrebat și eu acum câteva zile laughing

| Lukasssz a răspuns:

La Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala din judetul tau.

| BIoody a răspuns:

Cand esti la scoala, vorbesti cu diriginta/ul si ii spui ca vrei sa iti dea alocatia pe card si ea/el iti va spune ce sa faci, probabil va trimite ea cererea, iar tu doar va trebuii sa-i duci IBAN-ul contului. big grin
La mine asa s-a procedat din ce imi aduc aminte acum 10 ani cand eram la liceu. thinking