| timidul1995 a întrebat:

Cand se va vota presedintele Romaniei? Voi ati votat? pe ce site-uri pot vedea si eu rezultatele voturilor din Pogonesti-Vaslui?

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Ce-ti mai place cratima.
corect se scrie "voi ATI votat".
No offense.

| timidul1995 explică (pentru stanly7):

Ha ha ha, corect se scrie cum am scris eu...mai documenteaza-te

| panther2007 a răspuns:

Pai daca nu ma insel eu ultimile alegeri prezidentiale au avut loc acum 4 ani, iar un mandat prezidential dureaza 5 ani, deci urmatoarele alegeri prezidentiale ar trebui sa aiba loc in 2014 iar din fericire pentru noi romani TRAIAN BASESCU nu o sa mai poata candida potrivit Constitutiei.Cat despre votul meu ramane de vazu acest lucru, daca o sa candideze numai persoane care dau doar cu gura si doresc sa isi atinga doar interesul personal nu pe cel al poporului, atunci votul meu o sa fie unu nul

| Danielbc a răspuns:

In 2014 vom vota presedintele.Da am votat si rezultatele alegerilor din comune se afla destul de greu, sincer nu cred ca este vreun site in care sa se spuna cine a castigat in comune/sate. poti sa suni la primarile sau sa te plimbi pana acolo si aflihappy

| timidul1995 explică:

Mai oamenii buni nu anul acesta se voteaza presedintele? nu in toamna? ati innebunit cu toti laughing