| Nik a întrebat:

Cand va veni apocalipsa?

16 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cand va vrea Domnul!

| Pho3nix a răspuns:

Maine pe la ora 12.

| pauladrian a răspuns:

Un cercetator a preconizat chiar ca, in 2050, intre oameni si roboti s-ar putea ajunge la relatii intime si la casatorii! Probabil atunci, sau de atunci va fi aproape.

| MistikkGirl a răspuns:

Numai Dumnezeu stie

| Fantomita a răspuns:

Vine peste 12 Milenii

| MadQueen a răspuns:

Bine zis ioandelasal. Cand va vrea vrea domnul!

| lifeistough a răspuns:

Niciodata!

| KillAWolf a răspuns:

Daca tu crezi in porcarii de astea si intrebi pe TPU cand va veni...

| kitty_9527 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin apocalipsa. Daca e cea inspirata din filmul 2012, sigur nu o sa fierolling on the floor, dar apocalipsa ce priveste Soarele, peste milenii intregi(e ca si un carbun, se aspeapta sa nu mai arda).

| carry99 a răspuns:

Nu se stie dc?

| Hombre a răspuns:

Peste doua ore, grabestete si fa bagajul.

| KULLER a răspuns:

Cind se va termina energia solara

| frumusica_3241 a răspuns:

Mai aocalipsa nu va veni doar peste 500 de ani sunt doar prosti de pe net nu mai crede in asa ceva doar isus hristos va sti da iti spun cain nici un caz nu va veni in 2012 stai linistit

| guardian_angel:X:X a răspuns:

Mai apocalipsa e in fiecare an ce sti uh laughing
Asa se zice ca apocalipsa e pe 10. 10. 2010 asa se zice si a fost si pe 09. 09. 2010 si tot asa
dar sfarsitul lumi va fi pe 12. 12. 2010 rolling on the floor m'dea sigur rolling on the floor

| LollypopGirl a răspuns:

Intreaba. l pe ala care te. a mintit ca vine laughing haha

| ciprian3d a răspuns:

Eu nu cred in de astea