| xAllexutsa a întrebat:

Credeti ca va veni Apocalipsa *vreodata*?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, treaba ei!
Eu am alte treburi.

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Numai Dumnezău stie cand va fi ceasul acela.Si ti-l va spune si tie, daca ii faci rost de o cisterna de Heineken si niste calugarite porno.

| Esperança a răspuns:

Tu nu vezi ca a inceput de ceva vreme? Daca vrei sa aflii mai multe nu poti decat citind Noul Testament, mai exact Apocalipsa,ultima carte din Biblie. Aici vei auzi fel si fel de raspunsuri,care mai de care, dar probabil nimic cert si adevarat, vei auzi doar pareri. Adevarul s-ar putea sa fie departe...

| Iσαηα a răspuns:

Se zicea ca azi... trebuia sa fie. :-s si n-a fostt rolling on the floor. dar cred ca da. atunci cand va hotarai cel de sus, o sa vina si apocalipsa... happy dar, sper ca nu prea curand :*

| Iσαηα a răspuns:

Se zicea ca azi... trebuia sa fie. :-s si n-a fostt rolling on the floor. dar cred ca da. atunci cand va hotarai Cel de sus, o sa vina si apocalipsa... happy dar, sper ca nu prea curand :*

| KUBY78 a răspuns:

Sigur ca da apocalipsa va veni cand dumnezeu va sti.

| Rainbow_1575 a răspuns (pentru KUBY78):

O sa vina insa nu se stie exact cand(ce se aude legat de faptul ca va veni in 2012sunt doar zvonuri.nimeni nu stie cand va veni.ci doar ca va veni)

| Biankka a răspuns:

Asta nu tine de noi! noi, oamenii suntem niste marionate in mainile lui Dumnezeubig grin, dar cred ca la un momentdat va veni si asta!

| deea2sabau a răspuns:

Poi normal ca da. odata si odata tot se va intampla

| C00STY01 a răspuns:

Numai Dumnezeu Tatal stie cand vine APOCALIPSA! Si nu in 2012 cand zic astia! Nu crede in porcarii din acestea! Paaaaa! Funda?

| DulcikUtza99 a răspuns:

Da.numai peste tine vine :]]

| floid a răspuns:

Daca vom continua sa ne batem joc asa vom distruge noi pamantul si pe noi insine, nu va trebui sa asteptam vreo apocalipsa.