| Wolf3 a întrebat:

Va veni maine apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| KidDDDDDDD a răspuns:

Toţi spun că va veni Apocalipsa, dar numai Dumnezeu ştie când va veni!
O zi bună!

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, neapărat. Îţi recomand să donezi toate bunurile materiale unei case de copii, să te mai speli de păcate.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sfarsitul calendarului mayas e interpretat gresit.Nu va fi pe 21 decembrie niciun sfarsit al lumii.Se sfarseste un vechi ciclu si se porneste un altul nou.Mayasii credeau ca inceputul unui ciclu nou aduce evolutie spirituala.Asta cred si eu.M-am documentat bine si am ajuns la concluzia ca si multi altii ca o sa fie multe schimbari ce o sa le resimtim in timp, la nivelul climatic, psihic, spiritual, astronomic etc.Deci Relax

| Woodenpints91 a răspuns:

Aşa cică ar fi trebuit, da cu zăpezile ăstea...s-a amânat. plus că şoferul s-a îmbătat grav în noaptea asta şi nu mai poate cinduce. Se amână pentru doomiitreişpe.

| CristianMarius a răspuns:

In Australia e deja 21 dimineata

| Trippy a răspuns:

Daca nu vine maine apocalipsa, vin eu.

| Wolf3 explică (pentru Trippy):

Te astept.

| mentholinks a răspuns:

Numai daca ne inchinam la ea.

| OOOLEOOO a răspuns:

Ar fii placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit deja. Apoca-lipsa de creier.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

P*** mea are o iritatie subtila pentru cei care au pornit zvonul cu sfarsitul lumii.

| CryChristiAN a răspuns:

Nu.

| andipd a răspuns:

NU.

| Wolf3 explică (pentru andipd):

Multumesc! Daca nu mai vad alte raspunsuri mai bune il aleg pe al tau!

| XTreme00 a răspuns:

Maine va fi o zi obisnuita ca toate celelalte.Nici Iisus Hristos nu stie data ci doar Tatal.

| RamonaGirl a răspuns:

Nu! Nu mai intrebati din astea! Numai Dumnezeu stie cand se va intampla acest lucru! Deci poate veni ori cand! Cu placere! Sper ca te-am ajutat.

| Milea_Tony_1995 a răspuns:

NU o sa vina pana mori tu...stai linistit laughing))