| YumiSukinanda a întrebat:

Cand veti creste mari, cati copii ati vrea sa aveti? eu 4, voi?

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Lasa visele. sti ce inseamna sa ai 4 copii? si sa mai si ii cresti sa ai grija de ei?
oricum viitorii copii vor cam avea de suferit economic pentru ca pamantul nu e facut sa aiba asa multi oameni. Acum suntem 7 mld. si intr-o 100 de ani am crescut de la 1 mld la 7 mld... cum va fi peste 100 de ani cu fiecare care va face 3-4 copii? Nu sunt contra a avea copii dar gandeste per ansamblu ce le ofera viitorul si ce le oferi u

| BBHAndrei a răspuns:

| Reek54 a răspuns:

Minim 3, maxim 8

| YumiSukinanda explică (pentru RazzyFUnik):

Avand in vedere ca tu ai cam 78% dreptate eu vrea minim 2 copii si maxim 5, dar voi avea grija de ei si o sa ma marit totusi cu cineva cu bani nu de la tara sarac.si voi avea 4 sau nu stiu dar mai mult de 3 si, stai! pot sa fiu odata insarcinata grea si voi fi grasa! dar nu-mi pasa, merita! plus ca vrea sa aiba toti cu cine sa se joace.(intre ei) deci.eu vreau 4 copii. daca nu vrea sotul meu, divortez! eu vreau 4 copii

| RazzyFUnik a răspuns (pentru YumiSukinanda):

2 copii ar fi ok dar nu in acelasi timp ca e greu
faza cu maritatul cu bogatasi ai grija ceea ce vrei s-ar putea sa regreti nu ins ca iti recomand un sarac ci un om de rand care are cv minte si te int bine cu el
sincer sunt multi 4 o sa vezi u ca dupa 2... o sa te saturi big grin

| valentinamarinamary a răspuns:

Eu 4! Vreau 3 baieti si o fata sau inverslaughing