| anemona18ida a întrebat:

Cati copii ati vrea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Si eu am avut si am grija de copii...E o arta speciala sa-i intelegi pe copii... unii nici nu incearca sa ii inteleaga pentru ca, zic ei nu au minte dar cel mai bine cunosti o persoana daca o stii de cand era mic.
Intre frati mereu exista o invidie si o competitie de aceea zic ei\ele asa...

Eu vreau multi copii, vreau ca atunci cand sunt cu adevarat mare sa imi fie plina casa, nu vreau sa fiu singura si nici copii mei de aceea au nevoie de fratiori!
Vreo 4-5 zic mi-as dori sa am...

7 răspunsuri:
| MissIndependenttt a răspuns:

Si eu am o sora mai mica cu 11 ani decat mine si ce este drept m-am cam saturat de ce copii.Dar nici nu ma gandesc sa nu fac copii cand voi fi mare.Pai fara copii ce o safacem la batrnete?hee heeSi oricum cine stie ce barbat gasim care ne poate parasi doar din faptul ca nu vrem copii.Deci in concluzie mi'as dori un baiat; x

| BloodxD a răspuns:

1 băiat şi o fatălove struck

| IonutPutinica a răspuns:

Lol nu depinde de barbati cati copii vrem laughing poate sa vina si 8 odata laughing))

| 45tibi a răspuns:

Nici unul, sunt satul de copii pentru ca practic mi-am crescut fratele eu fiind mai mare cu 11 ani, crede-ma cei care stiu ce inseamna sa ai grija de un copil nu vor copii degraba, majoritatea celor care isi doresc copii sunt cei care au fost singuri la parintii sau mezinii familiei. Oricum daca ar fi sa am copii nu as vrea decat 1.

| BYU_5211 a răspuns:

In principiu, un copil cel mult doi... insa cine stie cati "aduce barza" laughing

| Dragunov a răspuns:

2 pentru ca eu sunt singur la parinti si am invatat tarziu sa invat sa impart si sa fiu mai bun cu restul

| anemona18ida explică:

Eu vroiam sa am4 copii dar cand v-am auzit pe voi nu stiu ce sa mai cred.