| GabbyGabriella64 a întrebat:

Cati copii va doriti? Care e numarul maxim de copii pe care ati vrea sa ii aveti? Fete sau baieti?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi convine, pe langa faptul ca m-as limita la multe placeri ale vietii pentru a-i creste, o sa ajunga sclavii sistemului platitori de taxe & impozite. Mai bine nu, asa nu au de suferit in viata. Daca as fi multimilionar sa am o femeie care nu ma lasa la greu as face vreo 2.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu pot sa imi fac planuri, dar unul, doi, trei...
De preferat baieti.

| Nirvanaaa a răspuns:

Niciunul.

| LordCristobal a răspuns:

Doi băieți și o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi doresc copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. 2.
Și, și.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu vreau niciun copil in tinerete. De la 35 in sus as adopta o fetiță, sau poate mai devreme daca as avea o situatie financiara bună.

| IamJoKeR a răspuns:

Gemeni, o fata si un baiat