| catalinmessi55 a întrebat:

Cand vreau sa ma conectez la sv de minecraft al meu zice nu a reusit sa se autentifice bad login ce sa fac

2 răspunsuri:
| meirosu1 a răspuns:

Simplu nici la mine nu merge sa fac servar fiindca nu poti ai nevoie de 5-6 programe succes

| yoyoyonut a răspuns (pentru meirosu1):

Ce ma enervati astia care nu aveti macar si ziceti acolo ca nu se poate ca trebuie programe sau cv straight face Merge si fara am avut si eu server asa dar de la un timp a inceput sa mearga najpa si azi ccand am vrut sa joc cu un prieten mi-a dat si mie bad loginstraight face daca ma poate ajuta si pe mine cineva sa lase raspunswinking doar daca stie