| νєησм a întrebat:

Cand vreau sa-mi fac un iD nou imi apare,, Postal Code" eu nul stiu mil spuneti va rog? funda daca e bun!

Răspuns Câştigător
| Cigαяєttє a răspuns:

Uite un cod.Bafta!

27 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa cauti codul postal al localitatii tale de domiciliu, fiecare localitate din tara (si in orasele mari chiar si strazile) are un cod postal diferit de celelalte. Da o cautare pe internet cu cod postal si apoi cauta localitatea ta si afli codul. Succes si numai bine!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Ooo.foarte simplu.scrii 123456 dar nu dai enter mai bine dai un clik langa si dupa aia treci mai departe. dar daca vrei iti fac eu un id.si nu am sa iti intru pe elhappypentru.ca am facut muuulte id-uri si am uitat parolele. uneori chiar si a mea o uit.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

123456 laughing

| Sofffie a răspuns:

eE bunhappy

Fundawinking?

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

| 54ndy a răspuns:

74000 sau 740000 una din astea este sigur.

| Gicone a răspuns:

Pune si tu niste cifre oricare. Daca nu, cauta pe internet "coduri postale" si gasesti.

| w1NNNd a răspuns:

062232 uite unu. cum nu ti-l stii laughingrolling on the floor

| Pitica_3139 a răspuns:

Scrie 776543 funda plz si mere

| scully a răspuns:

Http://www.coduripostale.com/ sper sa te descurci de-aici;)

| pinguinuVerde a răspuns:

Fiecare are codul poshtal, deci trebuie sa-l sti pe`al tau.
Dar, daca nu-l stii, scrie : 222000. E la nimereala dar mie`mi merge de fiecare data! laughing
Fundabatting eyelashes?

| Cigαяєttє a răspuns:

Sau asta alege-l pe care vreibig grin.Succes!

| simpleBoy a răspuns:

Ma la postal code trebuie sa scrii codu postal din orasu in care traiesti...intreabo pe maicata sau taicatu care e... nu exista un anumit cod pentru toata tara

| HaHa_8983 a răspuns:

Eu mereu pun :'' 123456''
La mine merge mereu.

| KinderPinguii a răspuns:

Incearca 605200. funda?

| Lorenna a răspuns:

Codul postal al localitatii de ex

al salajului e 455200

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Scrie aşa:

| bogda00 a răspuns:

Orice cod din cifre merge
funda?

| regina a răspuns:

La mine merge: 12345, 123456, 00000, 000000, 11111, 111111
Daca nu reusesti suna la cei de la net si o sa iti spuna ei codulbig grin
Asa am patit si eulaughing

| Airplane a răspuns:

Poi in ce judet esti? Eu sunt din jud. Timis si codul este 305100, dar incearca si cu 1 de 5 sau 6 ori si va functiona happy

| freakypoppy a răspuns:

Incearca 105700. dar asta e diferit la fiecare judet... dar macar incearcawinking

| lolytha_5118 a răspuns:

Pai trebuie sa pui cosul postal din orasul/comuna ta... iar daca nu il stii il poti cauta pe netwinking sper ca ti-am fost de foloskiss

deci funda?smug

| dragomiralinmarius a răspuns:

123456 ( nu conteaza care este ca nu o sa te intrebe niciodata de el )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul postal al roamania 107650 asta e cel mai bun si nu e pus la nimereala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie909580

| griiulain a răspuns:

Noi nu stim ce cod ai pentru ca nu stim aderasa ta. Dar poti cauta pe GOOGLE http://www.google.ro/......http?/

| sandybelle a răspuns:

Nu trebuie sa pui codul postal neaparat.Eu am pus 12345 si nu a fost nicio problema. Important este sa tii minte pentru cazul in care o sa iti uiti parola. Si apropo, daca intri pe google si scrii la cautare /cod postal/ o sa gasesti codul postal foarte usor. In fiecare localitate este alt cod postal. happy