| DraaaagooooS a întrebat:

..

Am o problema

Mia spart unu contul de mess

Adica a intrat in pc la mine si mi-a spart tot skypul messul...

Numai stiu alea
Birthday
Country of Residence
Postal Code

IMI VREAU CONT INAPOi

va rog ajutatima si pe mine va implor

skype nu are fi o problema dar messul. as vrea sa il recuperez cum il pot recupera?

plsss spuneti-mi.

5 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Nu poti. decat sa intri si u in pc lui si la ti le iei... e f greu si nu se merita. fa-ti altele.

| DraaaagooooS explică (pentru pLeX):

Eu mi-as face dar imi pare rau de ce aveam pe el.

daca miai putea explica cum a intrat el sa stiu sa ma feresc.

| pLeX a răspuns (pentru DraaaagooooS):

Nu prea am cum sa iti explic mare lucru aici... iti pot spune doar sa te feresti:
- sa descarci de pe mess alte fisiere decat mp3 sau jpg sau png.
- sa descarci si sa instaleze diferite hack-uri pentru jocuri;
- sa dai click pe toate reclamele de castiguri de pe net;
- sa dai click pe reclamele ciudate de pe mess;
- sa deschizi link-uri ciudate de pe e-mail;
- sa iti lasi prietenii nesupravegheati la pc;

Recomandare, instaleaza-ti un antivirus versiune free de pe net. Recomand Avira pentru cererea mica de resurse si eficienta medie.

| Corino a răspuns:

Daca nu sti intrebarile contul tau e,, PRAF''

| DraaaagooooS explică (pentru Corino):

Am id de mess de 8 ani.