| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai bun sfat primit vreodata?

7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ai incredere in tine!

| ea_6589 a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care l-am primit eu a fost cand a trebuit sa renunt la ceva de care eram dependenta si care imi face rau (nu dorguri!laughing )

| Michelle13 a răspuns:

Sa tac.Dar tie?

| Narfundo a răspuns:

Uneori in viata asta.tre sa fi rromtongue

| leoaica_1036 a răspuns:

Am primit multe sfaturi in viata, de unele am tinut cont, de altele nu... Cele care imi vin acum in minte sunt:
-Nu vorbi fara sa fii intrebata!
-Nu-i arata unui baiat ca esti disperata dupa el
-Trebuie sa fii puternica! Viata are multe greutati.

| kissmypixles a răspuns:

Sari ca nu te inceci, sunt eu acololaughing)))))))

| mark88 a răspuns:

Atunci cand pe holurile spitalului plangeam dupa cineva care era bolnav cineva foarte drag mie, si un batran a pus mana pe umarul meu si mi-a spus "DE ce plangi tinere''? I-am spu ca cineva drag mie este bolnav, atunci el mi-a dat sfatul urmator,""Tu fii cuminte vezi-ti de treba ta termina scoala cautati pe cineva fa-ti o familie""