| Barbie331 a întrebat:

Care a fost cel mai :
- ciudat;
-amuzant; lucru
-jenant;
Care vi s-a intamplat voua vreodata?
Funda!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti raspund tie la intrebare

| mgtow a răspuns:

La servici, colegul meu cu care lucram a zis ceva despre femei ca daca eu vreau sa fiu singur toata viata va veni un negru si imi va lasa curul facut in bucati laughing

| Onutzyk a răspuns:

-ciudat: cand mi-am spart ecranu la tel - nu mi s`a mai intamplat
-amuzant:cand am realizat ca eram fleaska ca niste colegi m`au udat la tasnitoare sau mai degraba cand m`am vazut cum arat fleask
-jenant: cand am reazlizat ca am blugii descusuti :-s laughing

| mistikk a răspuns:

Pai ciudat a fost odata cand am ramas singura acasa am vazut pe fratele meu venind, am auzit usa desi nu am vazut masina si am constatat d efapt ca la ora respectiva fratele meu era intr-un club
Amuzant:cand am fost in Turcia si din cauza caldurii am ramas cu talpile incaltarilor in asfalt...
Jenant - cand profesorul de biologie a intrat fin greseala in toaleta fetelor iar eu tocmai ce imi inchideam sutienul la spate pentru ca imi scapase d ela Blugi laughinga fost penibil

| HinnaBunneh a răspuns:

Ciudat:Cand un baiat care nu ma suporta a venit intr-o zi la mine si m-a sarutat laughing
amuzant:cand m-am dus in cimitir sa imi fac poze si m-a alergat o baba ca era mormantu` lu sotul ei rolling on the floor si acum cand imi amintesc mor de ras laughing
jenant nu mai spun laughing

| hasadia a răspuns:

Ciudat - am mancat 2 pizza si tot imi era foamehee hee
amuzant - am mers la scoala in slapi de casa, era iarna si cand am relizat ca am uitat sa ma incalt cu cizmele, ma vazusera deja toti colegii laughing
jenant - cand in loc sa urc pana la etajul 4 unde stau eu am urcat doar 3 etaje si am intrat la vecinul de sub noi ( nu prea ma inteleg bine cu ei, au fost surprinsi sa ma vada in casa la ei, fara sa bat la usa, nimic,

| lolavanity a răspuns:

Ciudat - Când am zis de mai multe ori consecutiv, aceleaşi chestii ca şi prietena mea.
Amuzant - Într'o seară târzie, am venit de la şcoală, iar după ce toţi cocalarii, moşii nebuni, aurolacii mi'au dat târcoale, a apărut o maşină de poliţie.
Jenant - Când i'am pus piedică, băiatului pe care'l plăceam.

| yoyodedeea a răspuns:

Asa mai recentelaughing d. p. m. d. v. :
ciudat, s-o salut pe diriga si totusi sa nu ma vada, sa se duca pana in clasa unde "da, ma cauta pe mine". sa iasa o colega, sa se uite la mine.sa ma strige. ea imi facea semn cu mana sa ma pitesc.eu ii faceam cu mana adica o salutam.si s-o aud zicand.nu stim doamna unde e.nu e pe hol.si in pauza urmatoare sa aflu ca urgentza lu diriga : "ai chiulit ieri"(da, stiam dejalaughingnu trebuia sa-mi spuna)
amuzant - cand m-am grabit spre clasa si am cazut in genunchi pe scari.chiar imi pare rau ca n-a vazut nimeni faza.am ras singura.si tot asa m-a amuzat fff tare cand mi-a tras un coleg un dos de palmalaughing. el dadea din maini.eu ma invarteam.nu ne-am vazut si cand ma intorc spre el imi da ditai palma.am zis ca imi muta dintiilaughingn-am putut sa nu rad. el panicat aolo iarta-ma. n-am vrut. eu hahahalaughing si vine concluzia."bah. e bine ca mai rade"laughing

jenant: sa ies la tabla la mate sa nu stiu formulele si sa-mi zic dragutzu meu prof "estinula.nu te bag in bac.estinula.aolooo.nula"laughing toata ora numa nula m-a facut.si nu.nu suntlaughing...sau sa ma balbailaughingse intampla rar si bine

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut!
Ciudat: De fiecare data ma trezesc la 8 si ttot imi este somn si ma trezesc la 11 laughing;
2. Amuzant: cumparase-m un tricou alb si avea o mica eticheta jos si nu am bagat de seama si am plecat in graba la scoala. Aveam tricoul cu fata la spate si fermoarul de la pantaloni descuiat de avea lumea priveliste in prohapul meu laughing. Sau cand eram mai mic si am facut catelul bunici de noroi ca sa scape de purici [asta cand aveam 6 ani]hee hee;
Jenant: Primul sarut, in loc sa sarut doar tuguiam buzele laughing

| Myuu a răspuns:

-sa fiu oprita pe strada de cineva pe care nici nu-l cunosteam, dar imi stia numele.
-cand am mers la sport cu pantaloni invers, buzunarele erau in fata pantalonilor si eu am crezut ca sunt in spate.
-eram la tabla si cum nu mai aveam loc sa scriu sus m-am aplecat si mi sau rupt pantaloni in fund, toti radeau de mine...