| InnocentSίn a întrebat:

Care este cel mai jenant lucru care vi s-a intamplat vreodata?

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eram cu cei mai buni *2* prieteni prin oras *centrul orasului*.
Jucasem fotbal vreo 2-3 ore si eram franti. Mergeam pe acolo, prin centru... Ne luasem niste inghetate. La un moment dat a trebuit sa urcam niste scari. Pe scara de sus statea un boschetar care cersea.
Eu ma uitam la el, la inghetata, nicidecum la trepte tongue
Pe ultima treapta de sus m-am impiedicat.
Nu am ajuns jos. Am reflexe bune asa ca nu am picat pana jos.Am pus doar o mana pe scari pentru echilibru. Nu m-am lovit deloc. In schimb inghetata am facut-o zob, m-am murdarit rau si pe tricou laughing
Si ce crezi? Aud la boschetar "Ma omori copilas impiedicat ce esti!" Si avea un ras din acela *isteric as putea spune*
Era stirb, murdar, vai de capul lui ...mai avea si rasul ala.
Eu eram nervos, nu am zis nimic, am plecat caci nu imi bat capul cu prostii dar am vazut ca toate babele ce stateau pe bancile din jur se uitau la mine. rolling on the floor

Hai bafta!

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Am înjurat ca un băiat

| YesorNo a răspuns:

Cand m-am impiedicat in fata clasei de buretele tablii. Cu toata lumea de fata...Profesoara....Colegii big grin

| InnocentSίn explică:

Pfiu,ce bine ma simt ca nu sunt singura care a trecut printr-un moment jenant! laughing am ras cu lacrimi la povestioarele voastre happy Daca mai aveti simtiti-va liberi sa le spuneti!

| ThePuffy a răspuns:

1.Eram in clasa a doua si eram bolnava. Profesoara m-a chemat ca sa imi treaca notele in carnet si mie imi curgeau muci si nu reusamsa sa ii oprec laughing)) pana la urma m-a lasat sa ma duc sa suflu nasul.
2.Eram in clasa a opta si megeam cu doua fete la magazinul de langa scoala. Baiatul de care imi placea statea langa magazin si inainte sa trec de el am spus o propozitie inventata de mine, fara nici o noima laughing)). Si era iarna iar in fata magazinului se facuse un strat de gheata, iar cand am ajuns langa el am alunecat si am facut cea mai tare schema laughing) si m-am agatat de el din greseala laughing). Dupa, evident, mi-am cerut scuze si am intrat cat de repede am putut in magazin si ma simteam aiure laughing)

| Domnuleeeeu a răspuns:

Eram in fata baiatului de care imi place si aveam o pozitie de parca ma scremeam. Sau cand am terminat clasa a patra am urcat pe scena prea devreme cu coronita.

| Daniel7799 a răspuns:

Eram in clasa a doua, cand am mers la un spectacol de magie in sala festiva a scolii. Magiceanul m-a ales sa merg sa il leg cu niste anturi si sa inchid lacatul, ca sa para cat mai transparent totul. Dintr-o data a intervenit ceva foarte amuzant (nu-mi mai amintesc exact ce...cred ca vreo replica a magicianului) si m-a apucat rasul. Fiind racit, mi-au zburat mucii pe toata fata.Toata lumea radea, iar eu incepeam sa plang. laughing) Iar apoi mi s-a oferit un servetel.

| Daniel7799 a răspuns (pentru Daniel7799):

"sa il leg cu niste lanturi* si sa inchid lacatul". big grin

| ClassicMINI a răspuns:

Probabil când mergeam cu un grup pe munte și am luat-o înainte singură și mi-am agățat hanoracul într-o poartă și apoi râdeam ca proasta. laughing